Oversættelse af "The Simpsons" til bulgarsk

Семейство Симпсън er oversættelsen af "The Simpsons" til bulgarsk.

The Simpsons
+ Tilføj

ordbog for dansk-bulgarsk

  • Семейство Симпсън

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " The Simpsons " til bulgarsk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Sætninger svarende til "The Simpsons" med oversættelser til bulgarsk

Tilføj

Oversættelser af "The Simpsons" til bulgarsk i kontekst, oversættelseshukommelse