Oversættelse af "George Gamow" til tjekkisk

George Gamow er oversættelsen af "George Gamow" til tjekkisk.

George Gamow
+ Tilføj

ordbog for dansk-tjekkisk

  • George Gamow

    George Gamow, der også var en stor fysiker, han opfandt slipset.

    George Gamow, mimo jiné výborný fyzik, navrhnul kravatu.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " George Gamow " til tjekkisk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Tilføj

Oversættelser af "George Gamow" til tjekkisk i kontekst, oversættelseshukommelse