Oversættelse af "Anne Frank" til tysk

Anne Frank er oversættelsen af "Anne Frank" til tysk.

Anne Frank
+ Tilføj

ordbog for dansk-tysk

  • Anne Frank

    Lad os tænke på Anne Frank på sådan en dag.

    Denken wir an solch einem Tag an Anne Frank.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Anne Frank " til tysk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Tilføj

Oversættelser af "Anne Frank" til tysk i kontekst, oversættelseshukommelse