Oversættelse af "Brian Jones" til tysk
Brian Jones er oversættelsen af "Brian Jones" til tysk.
Brian Jones
-
Brian Jones
Brian Jones (Musiker)
Norman, det her er Brian Jones fra det der fede coverband.
Norman, das ist Brian Jones von dieser groovigen Coverband.
-
Vis algoritmisk genererede oversættelser
Automatiske oversættelser af " Brian Jones " til tysk
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Tilføj eksempel
Tilføj