Oversættelse af "Grand Slam" til tysk

Grand Slam, grand slam er de bedste oversættelser af "Grand Slam" til tysk.

Grand Slam

Grand Slam (golf)

+ Tilføj

ordbog for dansk-tysk

  • Grand Slam

    Grand Slam-turneringerne: alle kampe med deltagelse af belgiske spillere fra og med kvartfinalerne samt alle finalekampe (single

    Grand-Slam-Turniere: alle Wettkämpfe mit belgischer Beteilung ab dem Viertelfinale und alle Endspiele (Einzel

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Grand Slam " til tysk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Oversættelser med alternativ stavning

grand slam
+ Tilføj

ordbog for dansk-tysk

  • grand slam

    Grand Slam-turneringerne: alle kampe med deltagelse af belgiske spillere fra og med kvartfinalerne samt alle finalekampe (single

    Grand-Slam-Turniere: alle Wettkämpfe mit belgischer Beteilung ab dem Viertelfinale und alle Endspiele (Einzel

Tilføj

Oversættelser af "Grand Slam" til tysk i kontekst, oversættelseshukommelse