Oversættelse af "Kofi Annan" til tysk
Kofi Annan er oversættelsen af "Kofi Annan" til tysk.
Kofi Annan
-
Kofi Annan
Vi bifalder i høj grad det topmøde, der blev indkaldt af Kofi Annan.
Wir begrüßen das Gipfeltreffen, das von Kofi Annan einberufen wurde.
-
Vis algoritmisk genererede oversættelser
Automatiske oversættelser af " Kofi Annan " til tysk
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Tilføj eksempel
Tilføj