Oversættelse af "Minnesota Twins" til tysk

Minnesota Twins er oversættelsen af "Minnesota Twins" til tysk.

Minnesota Twins
+ Tilføj

ordbog for dansk-tysk

  • Minnesota Twins

    Det, Minnesota Twins har afdækket, er, at Oakland A's grundlæggende ikke er et sundt hold.

    Die Minnesota Twins haben gezeigt, dass Oaklands Geheimrezept... auf Dauer kein Erfolgsrezept war.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Minnesota Twins " til tysk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Tilføj

Oversættelser af "Minnesota Twins" til tysk i kontekst, oversættelseshukommelse