Oversættelse af "Pink Floyd" til tysk

Pink Floyd er oversættelsen af "Pink Floyd" til tysk.

Pink Floyd
+ Tilføj

ordbog for dansk-tysk

  • Pink Floyd

    Jeg har ikke hørt Pink Floyd i årevis.

    Pink Floyd hab ich seit Jahren nicht gehört.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Pink Floyd " til tysk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Tilføj

Oversættelser af "Pink Floyd" til tysk i kontekst, oversættelseshukommelse