Oversættelse af "Port Louis" til slovakisk

Port Louis, port louis er de bedste oversættelser af "Port Louis" til slovakisk.

Port Louis
+ Tilføj

ordbog for dansk-slovakisk

  • Port Louis

    Port Louis (Maurícius)

    Udfærdiget i to eksemplarer på engelsk i Port Louis, den fjortende juli to tusind og elleve.

    V Port Louis štrnásteho júla dvetisícjedenásť v dvoch pôvodných vyhotoveniach, každé v anglickom jazyku.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Port Louis " til slovakisk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Oversættelser med alternativ stavning

port louis
+ Tilføj

ordbog for dansk-slovakisk

  • port louis

    Udfærdiget i to eksemplarer på engelsk i Port Louis, den fjortende juli to tusind og elleve.

    V Port Louis štrnásteho júla dvetisícjedenásť v dvoch pôvodných vyhotoveniach, každé v anglickom jazyku.

Tilføj

Oversættelser af "Port Louis" til slovakisk i kontekst, oversættelseshukommelse