Oversættelse af "Homer Simpson" til dansk
Homer Simpson er oversættelsen af "Homer Simpson" til dansk.
Homer Simpson
noun
grammatik
A person who is foolish, easily distracted, and/or gluttonous. [..]
-
Homer Simpson
Now Homer Simpson' s gonna show he has cojones!
Nu skal Homer Simpson vise, han har nødder!
-
Vis algoritmisk genererede oversættelser
Automatiske oversættelser af " Homer Simpson " til dansk
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Tilføj eksempel
Tilføj