Oversættelse af "private label" til dansk
Private label er oversættelsen af "private label" til dansk.
private label
-
Private label
Moreover, five of them also offer similar private label products.
Fem af dem tilbyder desuden tilsvarende handelsmærker (private label).
-
Vis algoritmisk genererede oversættelser
Automatiske oversættelser af " private label " til dansk
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Tilføj eksempel
Tilføj