Oversættelse af "Rain Man" til dansk

Rain Man er oversættelsen af "Rain Man" til dansk.

Rain Man
+ Tilføj

ordbog for polsk-dansk

  • Rain Man

    Jestem jak Rain Man i jego wykałaczki.

    Jeg er Rain Man, der tæller sine tandstikker.

  • Vis algoritmisk genererede oversættelser

Automatiske oversættelser af " Rain Man " til dansk

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Tilføj

Oversættelser af "Rain Man" til dansk i kontekst, oversættelseshukommelse